Za bílými tygry a pak na vrchol

21:34 10 Comments

Ještě před pár týdny už jsem se naladila na podzim, posledí hřející sluníčko, barevné spadané listí, punčocháče, které hezky hřejí, místo zákeřných neprodyšných praskajících silonek.. a tak. Ale léto si asi řeklo, že to teda ne, a dopřálo nám ještě pár krásných dní. Snažla jsem se si ty poslední hezké dny pěkně užít, proto se mi nijak zvlášť nechtělo ani trávit čas u počítače psaním článků. Ale podzimní počasí k tomu naopak vybízí, takže nejdřív fotografie z posledního víkendového výletu a již brzy i další články!Tenhle týden už mi začala škola, i když ještě čekám na oficiální přijetí. V červnu, případně začátkem září jsem měla dokončit své bakalářské studium (VŠCHT, obor Alternativní energie), ale nějak se mi nepovedlo odevzdat včas bakalářskou práci. Nebyla jsem se svojí prací spokojená a nakonec se rozhodla prodloužit a mít trochu volnější rok. Ale abych se úplně neválela jen doma, přihlásila jsem se ještě na obor Učitelství odborných předmětů (chemie), abych měla záložní plán, pokud by se mi nepodařilo nalézt práci v oboru. Musím se ale přiznat, že se na to moc těším (i když ještě čekám na přijetí, ale doufám, že to vyjde) a přes všechny nevýhody mě učitelská profese láká.

Ale teď už k tématu článku. O minulém víkendu jsme si s přítelem udělali výlet do Liberce, kam se chystáme už dlouho, hlavně se podívat na malé tygříky. Moc ZOO prochozených nemám, ale ta v Praze je má oblíbená, je vážně krásná! Liberecká je výrazně menší a zdá se mi skoro pořád stejná (jen má realtivně nový vchod), ale díky tomu je člověk zvířatům tak nějak blíž.


Tady se mi sice nepodařilo nějak snesitelně omezit odlesky a odrazy na skle, ale musela jsem si toho krasavce vyfotit, když se nám přímo předváděl. Být od něj na dotek ruky, jen přes jedno sklo, i to je zážitek!


Po ZOO jsme se vydali na oběd a pokud můžu doporučit, když se ocitnete v Liberci, rozhodně navštivte Steak House Liberec (odkaz). My jsme byli naprosto nadšení a nadlábli jsme se tak, že je štěstí, že na Ještěd jsme jeli lanovkou a pěšky šli jen dolů. Což byla krásná cesta nejdřív s vyhlídkami a poté lesem jak vystřiženým z pohádky.


Byli jste v Liberci a na Ještědu? Líbilo se? Jaká jiná místa jste navštívili v poslední době? :)

10 komentářů

20. září 2016 12:43 delete

Nádherné fotky. V Liberci som nikdy nebola, ale neďaleko mám rodinu, takže plánujeme sa pozrieť aj tam.

SlavikStories
Čítanie je sexy

Reply
avatar
Jane Hepburn
AUTHOR
21. září 2016 17:33 delete

Krásne fotky :) v Liberci som ešte nikdy nebola a v nejakej zoo som takisto nebola veľmi dlho.

Reply
avatar
Anonymní
AUTHOR
22. září 2016 17:16 delete

what a great post :)
kisses,
Tijana

http://itsmetijana.blogspot.rs/

Reply
avatar
Gabriela P
AUTHOR
26. září 2016 13:36 delete

Já si vůbec nejsem jistá jestli jsem na Ještědu byla. Na jednu mám podezdření, že to mohlo být kdysi na školním výletě, ale taky může být dost možné, že jsme byli na Pradědu a já jsem prostě hlava dubová:D

Ale co vím jistě, tak o té restauraci jsem četla chválu už i na jiném blogu:))

A ta sova!!♥

Reply
avatar
27. září 2016 17:59 delete

Krásné fotky, Liberec je stejně nejhezčí místo pro život.

Marketatrpisovska.blogspot.cz//LIFESTYLE BOOK

Reply
avatar
Michelle B
AUTHOR
29. září 2016 20:45 delete

Kéž by Liberec nebyl na druhý straně republiky, do tý zoo bych se hrozně ráda podívala. Zoo celkově miluju, stejně tak focení zvířat a bílý tygři se jinde nenajdou:))
Jinak teda musim říct, že před tebou smekám. Studovat chemii a ještě jí chtít učit! Holka, ty musíš být blázen! (Samozřejmě v dobrym slova smyslu, fakt to obdivuju, já s chemií vždycky bojovala.. :D)
Michelle B

Reply
avatar
Gabca Hud
AUTHOR
26. října 2016 16:48 delete

V Liberci jsem nikdy v ZOO nebyla. Asi budu muset napravit. :) Jinak pěkné fotky a super pozitivní článek! :)

Gabux

Reply
avatar
Dena S
AUTHOR
8. ledna 2017 22:25 delete

opäť krásne fotografie, ja tiež študujem učitelstvo :)) Zoo v Prahe je krásna, no nádherná je aj tá v Plzni :)

Reply
avatar

Děkuji za každý komentář! ♥