Magical winter

17:40 6 Comments

..Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly
You have everything you need
If you just believe..

Máte taky Vánoční/zimní playlist? Já mám zimu, takovou tu opravdovou, když sněží, červenají nosy a na hlavu padají rampouchy, a Vánoce hrozně ráda, takže já ho rozhodně mám. A Josh Groban - Believe z naprosto úžasného filmu Polární expres nemůže chybět. Husí kůži mívám při každém poslechu. Stejně jako jsem jí měla, když jsme se vypravili na tohle zimní focení. Byla to taková spontánní akce hned po ránu, vlastně jsem ani neměla kafe! Ale i tak jsem z výsledkem poměrně spokojená, ona totiž Lena tak nějak před objektiv patří, nemyslíte? :)



Hned první fotka je vlastně momentka pořízená při přípravě na "zasněžování" a byla určena ke smazání, ale při prohlížení v počítači mě zaujala a trochu jsem si s ní pohrála. Sníh i oheň je něco, co mě nepřestává fascinovat svou dokonalostí v nedokonalosti.
Sníh dělá všechno hezčí, i zdánlivě ošklivá křoviska na okraji (nejen zdánlivě) ošklivého sídliště . Škoda, že už je zase pryč, díky práci jsem si ho ani pořádně neužila. Tak si ho pojďme připomenout aspoň krátkým fotočlánkem!




6 komentářů

2. února 2016 23:00 delete

Tyjo, tak já jsem si ani ohně na první fotce nevšimla :D ..achjo, asi znamení, že bych měla jít už spát ;) Každopádně nádherné fotky! :)

Another Dominika

Reply
avatar
Ľúbezná
AUTHOR
4. února 2016 8:59 delete

nádherné fotky!

Reply
avatar
4. února 2016 10:20 delete

Jéé, ty fotky jsou supeeer! Ještě jak přes ně poletuje sníh i tady na blogu :) Máš moc krásné oči :)). Já myslím, že žádný takový playlist nemám, teda vlastně mám, pokud se do toho počítá i Vánoční playlist a mé oblíbené koledy :)

Reply
avatar
Gabriela P
AUTHOR
11. února 2016 7:57 delete

Strasne mi nekoho pripomina a vubec nevim koho:) ale je to kocka:)

Reply
avatar
EsVeronica
AUTHOR
30. března 2016 17:30 delete

Tak ta první fotka, ta je bezvadňácká! :D :)

Reply
avatar

Děkuji za každý komentář! ♥